Wycieczka kl 1

W dniu 24.09.2021r uczniowie Klasy 1 odbyli swoją pierwszą wycieczkę klasową. Tematem wycieczki była żywa lekcja przyrody, gdzie mieliśmy możliwość w Parku Michałów w Myszkowie Mijaczowie przejść  taką ścieżką poznając okoliczną roślinność oraz zwierzęta. Dowiedzieliśmy się jak wygląda przekrój drzewa, zagraliśmy leśna muzykę oraz zastosowaliśmy technikę relaksacji która narzywa sie drzewoterapią. Dowiedzieliśmy się jak dbać o przyrodę poprzez zagadki ekologiczne.W parku mieliśmy możliwość poćwiczyć na parku linowym oraz pobawić się na dużym placu zabaw. W między czasie rodzice przygotowali pyszne pieczonki oraz przekąski. Czas upłynął nam bardzo przyjemnie i miło

Aktualności

Wirtualny kiermasz książki

POBIERZ PDF wirtualny_kiermasz kod szkoły  G.MYS.MYSZK.S6 Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje link do katalogu: http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html adres naszej strony: http://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/  ...

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

I N F O R M A C J A dot. ochrony danych osobowych   Zgodnie z art.13 i 14 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie...

Skip to content