PROJEKT

TYDZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA

 

W dniach 25 – 29.10.21 r. w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Zdrowia pod hasłem                 „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Poruszana tematyka była ściśle związana z programem wychowawczo – profilaktycznym szkoły. Celem projektu była promocja zdrowia  i aktywnego stylu życia, uświadomienie uczniom konieczności racjonalnego odżywiania się, promowanie życia wolnego od nałogów, kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych. Klasy 1-4 aktywnie wzięły udział w projekcie realizowanym w ramach Dni Zdrowia. Przygotowywały między innymi zdrowe potrawy: kolorowe kanapki, warzywne lub owocowe sałatki, zdrowe przekąski, np. koreczki, szaszłyki, czy koktajle. Wygląd potraw, ich atrakcyjność kompozycyjna i kolorystyka miały zachęcać do ich spożycia. Po wykonaniu zadania wszyscy uczniowie prezentowali efekty swojej pracy. Uczniowie wykonali również plakaty oraz udowodnili, że ruch – szczególnie ten na świeżym powietrzu – to zdrowie!

Klasa I

Pierwszoklasiści w ramach projektu organizowali klasowe zawody sportowe oraz uczestniczyli w spacerze jako formę zdrowego trybu życia.

KLASA II

 

KLASA III

Trzecioklasiści wykonali plakat Piramidy zdrowego żywienia oraz przepyszne i zdrowe kanapki.

KLASA IV

Czwartoklasiści w ramach projektu wykonali zdrowe i owocowe szaszłyki oraz układali wierszyki o zdrowym żywieniu. Uczniowie byli bardzo pomysłowi i kreatywni, a szaszłyki przepyszne.

Aktualności

Wirtualny kiermasz książki

POBIERZ PDF wirtualny_kiermasz kod szkoły  G.MYS.MYSZK.S6 Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje link do katalogu: http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html adres naszej strony: http://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/  ...

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

I N F O R M A C J A dot. ochrony danych osobowych   Zgodnie z art.13 i 14 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie...

Skip to content